Loading…
​Formacioni i javës në Premierligë
  • 20/11/2017 | 10:29

...

Ka përfunduar java e 13 në Premieligë, ku të gjitha skuadrat e mëdha kanë shënuar fitore.


Portali i madh anglez, Goal.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë të javës së 13 në Premierligë, ku pjesë e tij është edhe Shkodran Mustafi.

Mbrojtësi i Arsenalit tregoi paraqitje fantastike në derbin ndaj Tottenhamit, ku shënoi njërin nga golat në fitoren 2:0.

Pjesë e këtij formacioni janë edhe lojtarët tjerë si Walker, De Bruyne, Salah e Eden Hazard, të cilët shkëlqyen po ashtu në fitoret e skuadrave të tyre. /Express/

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë