Loading…
​Seks bomba e lojtarit të United shikon ndeshjen në brekë
  • 14/02/2018 | 08:33

...

Ajo përcolli “djajtë e kuq” në rroba të brendshme ngjyrë të zezë, dhe për fat të saj të keq, ekipi i Jose Mourinho humbi në St. James Park, ndërsa i dashuri i saj Jesse Lingard ishte ndër lojtarët më të dobët.


Jena Frumes (24), e dashura e futbollistit të Manchester United, Jesse Lingard, nuk lëshon asnjë ndeshje të “djajve të kuq”.

Kur nuk mund të vijë në Manchester, ajo shikon të dashurin e saj nga shtëpia në Los Anxhelos.

Vikendin e kaluar United ishte mysafir te Newcastle.  Ajo këtë e dëshmoi me fotografinë në të cilën duket duke shikuar ndeshjen në rroba të brendshme.

Për fat të keq, Manchester United pësoi humbje në St. James Park me rezultat 1:0.

Jena është lindur në New Jersey, dhe pas shkollimit të mesëm ka regjistruar fakultetin.

Por, ndërkohë vendosi të ndjekë ëndrrën, u zhvendos në Los Anxhelos dhe u bë modele. Ajo ishte pjesë e disa videospoteve në MTV dhe para një viti u njoh me sulmuesin e Manchester United, për shkak të të cilit shpesh shkon në Britani të Madhe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë