Loading…
10 çiftet e famshme që kanë diferencë të madhe në moshë: Në mesin e tyre edhe Presidenti francez (Foto)
  • 08/09/2017 | 22:31

...

Para disa muajsh, Presidenti i Francës, Emmanuel Macron dhe gruaja e tij 24 vjet më e moshuar ishin në qendër të vëmendjes së publikut francez.


Mirëpo ata nuk janë i vetmi çift i njohur që kanë një diferencë të madhe moshe me njëri-tjetrin, pasi në botën e të famshmëve numërojmë disa të tillë, transmeton gazetametro.net

Më poshtë janë 10 nga çiftet e dashuruara, që as nuk i kanë kushtuar fare rëndësi diferencës së moshës me partnerin e tyre:

Richard Gere dhe Alejandra Silva

Ata kanë një diferencë moshe prej 35 vitesh.

Emmanuel Macron dhe Brigitte Trogneux

Presidenti francez është 24 vjet më i ri.

Donald Trump dhe Melania Trump

Presidenti amerikan është 24 vjet më i moshuar se Melania.

Alberto di Monaco dhe Charlenne Wittstock

Princi i Monakos është 20 vjet më i moshuar se bashkëshortja e tij.

Bruce Willis dhe Emma Heming

23 vite diferencë për çiftin e njohur.

Michael Douglas dhe Catherine Zeta Jones

25 vite diferencë për dy aktorët.

Paul McCartney dhe Nancy Shevell

Ajo është 18 vjeç më e re se legjendari i The Beattles.

Harrison Ford dhe Calista Flockhart

Aktori i njohur është 22 vjet më i moshuar se bashkëshortja e saj.

Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley

Aktori i filmave aksion, është 20 vjet më i moshuar se partnerja e tij.

Woody Allen dhe Soon-Yi Previn

Plot 35 vite diferencë mes çiftit në fjalë./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë