Loading…
10 gabimet që bëjnë meshkujt me veshjet
  • 06/08/2018 | 22:36

...

Moda e meshkujve është një gjë e ndërlikuar.


Ju mund të mendoni se është mjaft e thjeshtë të visheni me stil, por ka detaje të shumta delikate që duhet të dini për të qenë elegant dhe atraktiv pa e mbingarkuar atë.

Shikoni më poshtë disa këshilla se si të dukeni më mirë.

1. Palosja e mëngëve për të nxjerrë në pah aksesorët tuaj.

2. Zgjedhni për një T-shirt të thjeshtë, veçanërisht nëse do të vishni një xhaketë mbi të, pa stampa.

3. Mëngët e blusave zgjidhini të shkurtra për tju treguar me stil

4. Mos vishni rrip mbi rrip.

5. Hekurosni gjithmonë rrobat.

6. Mos merrni masën e gabuar.

7. Mbërtheni xhaketën

8.Fusni këmishën tek pantalonat.

9. Zgjidhni pantallona serioze pa xhep.

10. Vishni gjithmonë xhaketa me ngjyrë të errët.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë