Loading…
10 personat e famshëm që kanë vdekur nga Iluminati
  • 04/01/2018 | 21:02

...

Gjatë viteve ka patur shumë vdekje të dyshimta në mesin e të famshmëve. Pavarësisht se disa prej tyre gjetën vdekjen nga shkaqe natyrore, të tjerët vdiqën në rrethena që sot mund të quhen vërtet të dyshimta.


Ka edhe vdekje që janë mister edhe në ditët e sotme dhe as autoritet dhe hetuesit nuk kanë arritur t’i japin shpjegim. Por teoricienët këto vdekje i kanë lidhur me Iluminatin.

Më poshtë keni një listë të njerëzve të njohur që dyshohet se kanë vdekur si pasojë e iluminatit.

John F. Kennedy Jr.
Tupac Shakur
Abraham Lincoln
Martin Luther King, Jr.
John Lennon
Michael Jackson
John F. Kennedy
Corey Haim
Whitney Houston
Ryan Dunn

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë