Loading…
10 vjet kishte dhimbje barku, e tmerrshme çka i gjetën brenda (Foto)
  • 12/08/2017 | 14:14

...

Chan, një grua kineze kishte 10 vjet që po ankohej nga dhimbja e barkut, deri sa u operua dhe ajo çka i gjetën në bark i la pa fjalë të gjithë.


Kirurgët gruas 45-vjçare i nxorën 200 gurë tëmthi, që sipas mjekëve ata gurë ishin grumbulluar me kalimin e viteve, prandaj edhe ndiente dhimbje në stomak, por nga frika që kishte për t’u operuar nuk kishte vizituar mjekun, transmeton gazetametro.net

Sipas kirurgut Quanwei Wei ky numër i madh gurësh mund të jetë krijuar për shkak se 45 -vjeçarja nuk hante mëngjes, gjë të cilën e pranoi edhe Chan./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë