Loading…
11 fotografi që tregojnë se çdo fëmijë duhet të ketë një kafshë shtëpiake
  • 13/06/2017 | 23:23

...

Ka kaq shumë kafshë shtëpiake atje jashtë që e kuptojnë më shumë se gjithë njerëzit bashkë sensin e përkushtimit dhe dashurisë.


Shpesh ato shfaqin një nivel të tillë  përgjegjësie, besimi dhe dhembshurie që nuk i gjeni gjithmonë tek njerëzit.

Për këto arsye, ashtu si edhe për shumë të tjera, çdo fëmijë ka të drejtë të ketë një kafshë shtëpiake.

Nëse nuk jeni dakord, hidhini një sy këtyre fotove të ëmbla dhe me siguri do të bindeni:


 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë