Loading…
11 fotografi të bëra vetëm pak sekonda para se të ndodhte çudia
  • 30/11/2017 | 22:05

...

Koha është gjithçka kur vjen puna për të kapur një “goditje të madhe”. Dhe në këto raste, fotografët kanë ditur ta kapin atë.


Siç edhe mund të shihet në këto pamje, përcjell Telegrafi, fotografë amatorë kanë arritur që të kapin njerëz (dhe ndonjëherë kafshë) në prag të “katastrofës”.

Përveç se një foto ku shihet një notar, zhytja e të cilit në një pishinë gati të shkojë keq në mënyrë katastrofike, ndër tjerash është pasqyruar edhe momenti kur një burrë gati sa goditet nga një çekiç gjigant që vërsulet drejt kokës së tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë