Loading…
11 fotografitë që tregojnë shakatë mes çifteve
  • 25/11/2017 | 16:49

...

Të kesh një marrëdhënie të shëndetshme dhe jetëgjatë kërkon një angazhim të vazhdueshëm.


Por nëse çiftet e marrin më lehtë dhe jo shumë seriozisht ndoshta jeta e tyre do ishte me e lumtur. Ja disa rastet kur çiftet e kanë ndërtuar marrëdhënien e tyre në bazë të shakave.

I thashë të dashurit tim të cilit i pëlqen Coca Cola, që unë preferoj Pepsin dhe kur erdha në shtëpi gjeta këtë:

Kur “rrëmben” gjithmonë sandviçin e bashkëshortes dhe vjen një ditë që e pëson kështu.

Bashkëshortja më ka paketuar drekën.

Më tha të kam blerë një varëse me diamant.

I thash më gatuaj peshk për drekë, dhe ajo më solli këtë.

Ia urova kështu bashkëshortit tim 1 prillin.

E humba bashkëshortin në qendër tregtare, dhe pas 20 minutash kërkim e gjeta këtu.

Bashkëshortit nuk iu aprovua viza e udhëtimit dhe ajo udhëtoi vetëm, dhe i dërgon të tilla foto.

E pyeta të dashurën ku është losioni im i syve dhe ajo më tha, në dhomën e gjumit, midis krevatit dhe komodinës, dhe midis murit dhe derës.

E lashë bashkëshortin të dekoronte banjën dhe ai bëri këtë gjë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë