Loading…
11 njerëz që nuk ju bëhet vonë për asgjë
  • 17/06/2017 | 16:38

...

Shumë herë na ndodhë që mos të kemi forcë, e as motiv të përballemi me gjëra e as edhe me persona të ndryshëm.

Kjo zakonisht vie në pleqëri por për disa qysh në momentin që lindin. Ju mendoni se ne vetem po e mendojmë këtë edhe nuk kemi se ku të bazohemi, shruan Gazeta Metro.

Por e vërteta qëndron ndryshe, mjafton të shfletoni më poshtë dhe do ta keni të qartë idenë se për çfarë e kemi fjalen. Noshta në disa prej 11 rasteve të cekura dhe të ilustruara më poshtë, mund ta gjeni edhe veten. /gazetametro.net

 

#1 Ky fëmijë trokiti në deren time disa herë dhe e gjitha çfarë kërkoi ishte një banane!

#2 Ky çift i vjetër.

 

#3 Çifti i moshuar pozojnë në foto përderisa makina e tyre është e rrotullisur, dhe po, gruaja është ende mrenda!

#4 Siperman-i në lindjen e Jezusit.

 

#5 Vetëm vazhdo dhe qesh!

 

#6 Ky person, në metro, s’do shumë koment!

 

#7 Kjo zonjë në palestër.

#8 Unë dhe shoku im e pamë këtë dje!

#9 Fluturimi i shokut tim, u anulua.

#10 Vetëm më lër të luaj.

Dhe..

#11 Ja, vetëm po shëtitem!

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë