Loading…
15 momente kur çiftet kanë dështuar në dasmën e tyre (Video)
  • 13/09/2017 | 18:48

...

Dasma është ndër ngjarjet më të rëndësishme të njerëzve. Pikërisht në këtë ditë çiftet i betohen njëri-tjetrit për dashurinë e përjetshme, prandaj edhe mundohen ta bëjnë të veçantë dasmën, por për disa nuk shkon ashtu siç e kishin menduar.


Vallëzimi i parë i çiftit mirëpritet me shumë ëndje nga mysafirët, dhe imagjino të të shkoj keq. Pastaj janë disa persona që gjithmonë e prishin ceremoninë e kurorëzimit, apo disa fëmijë që edhe fustanin e nuses e shohin si një lodër të tyre, transmeton gazetametro.net

Në videon më poshtë mund t’i shihni disa nga këto momente shumë qesharake që u kanë ndodhur çifteve:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë