Loading…
15 tatuazhe magjepsëse dhe të pazakonta (Foto)
  • 07/08/2017 | 23:12

...

Jeni apo nuk jeni arkitekt këto tatuazhe nuk do ju lënë indiferent, do të shihni një aspekt tjetër të tatuazheve.


Por, nuk duhet të jeni arkitektë që të vlerësoni bukurin e këtyre punimeve , transmeton gazetametro.net

Nga vijat më minimale deri te ato më të mëdhatë, me dizajn të përkryer gjeometrik, këto tatuazhe thjeshtë do ju japin inspirim, sidomos  nëse po mendoni të bëni një tatuazh në trupin tuaj./gazetametro.net

A post shared by Szymon Gdowicz (@szymgo) on

A post shared by studio muscat (@studiomuscat) on

A post shared by @go_tattoo_yourself on

A post shared by E (@chinatown_stropky) on

A post shared by Joal Rech (@skeleton_jelly) on

A post shared by LAUREL (@winstonartwork) on

A post shared by Anne.F⚓ (@annekefitrianti) on

A post shared by Diba Çaldar (@dibacaldar) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë