Loading…
20 vjeçari që di të zgjedh femra (Foto)
  • 12/01/2017 | 11:11

...

Mesfushori i Tottenham, Dele Alli, po kalon formë të shkëlqyeshme këtë sezon dhe ka rënë në sy të top klubeve evropiane si Barcelona e Real Madridi.

Por 20 vjeçari ka rënë në sy edhe për ‘golat’ e tij jashtë fushës. Ai ka të dashur shumë të bukur dhe seksi, ku ajo e ndjek atë nëpër stadiume që luan ai dhe kur shënon, lojtari shkon te ajo për ta puthur.

Dele Alli edhe kur del në qytet, fotografohet nga paparacët të cilët e cilësojnë çiftin shumë perfekt për momentin nga bota e futbollit.

Shikoni disa fotografi të lojtarit dhe të dashurës së tij.

1 2 3 5 6 8

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë