Loading…
21 fotografi që vetëm përtacët mund t’i kuptojnë, të tjerët të kënaqen së qeshuri (Foto)
  • 06/08/2017 | 20:57

...

Nga përtesa e madhe disa njerëz janë të gatshëm të përballojnë vështirësi të mëdha dhe të tregojnë aftësi të nivelit të shpikësve të mëdhenj.


Më poshtë janë disa fotografi që e dëshmojnë se nganjëherë përtacia është nëna e të gjitha shpikjeve … ose vetëm një mënyrë efektive për të kursyer energji, transmeton gazetametro.net

Kur ju vendosni të ushtroni, por nuk jeni të sigurt 100%.

Ata më thanë që unë nuk mund të punoj shtritë.

Kur vajza juaj ju kërkon që të luani me të, por ju jeni një përtac i vërtet.

Përtacët e vërtetë gjejnë zgjidhje për problemet që janë të mëdha.

Kur ti je në hap me modën, por je përtac.

Kur ka mbetur vetëm një pjatë e pastër.

Kur nuk të ka mbetur asnjë pjatë e pastër.

Nuk ka vende të gabuara për një përtac profesionist.

Ja se si përtacët e mëdhenj argëtojnë veten: inovacion dhe me përfitime.

Gërhitja në punë, është një art i vërtetë.

Por sekreti i suksesit është shumë i thjeshtë: Vetëm aplikoni minimumin e përpjekjeve në çdo gjë.

Thjeshtëzoje çdo detyrë sa të jetë e mundur.

Më ka humbur telekomanda. Por unë nuk ka shanse të lëviz nga këtu.

Po unë jam përtac, por nuk më vjen turp.

Ecje? Është e tepërt.

Kështu duken mbeturinat në një familje përtacësh.

Kjo është mënyra që unë e shëtis qenin çdo mëngjes.

Shikim i pastër.

Ky djalë është heroi im përtac./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë