Loading…
25 të famshëm, gjatësia e të cilëve nuk është si duket (Foto)
  • 12/09/2017 | 22:00

...

Kamerat ndonjëherë i paraqesin personat më të gjatë se sa janë në të vërtetë. Për shembull një aktor apo këngëtar në fotografi mund të duket shumë i gjatë dhe i fuqishëm por në të vërtetë dallon pak, po ta shohësh me sytë e tu.


Pra, një person i gjatë mund të duket i vogël dhe i pafuqishëm, dhe një djalë i shkurtër mund të duket i madh, kjo është ajo që na fshehin kamerat, shkruan Gazeta Metro

Më poshtë ju sjellim gjatësinë e vërtetë të disa nga fytyrat më të pëlqyera të publikut:


Uma Thurman dhe Leonardo DiCaprio


Gwendoline Christie dhe Chris Hemsworth


Maria Sharapova dhe Ashton Kutcher


Brooke Shields dhe Miles Teller


Sigourney Weaver dhe Chris Evans


Taylor Swift dhe Brad Pitt


Michelle Obama dhe Orlando Bloom


Tilda Swinton dhe George Clooney


Lily Cole dhe Jude Law


Zendaya dhe Jason Statham


Julia Roberts dhe Johnny Depp


Liv Tyler dhe Colin Farrell


Kate Middleton dhe Tom Felton


Jennifer Lawrence dhe Tom Hardy


Rihanna dhe Kit Harington


Angelina Jolie dhe Zac Efron


Katy Perry dhe Tom Holland


Keira Knightley dhe Tim Roth


Adele dhe James McAvoy


Beyoncé dhe Dave Franco


Aishwarya Rai dhe Dominic Monaghan


Emma Stone dhe  Elijah Wood


Selena Gomez dhe Daniel Radcliffe


Emma Watson dhe Bruno Mars


Victoria Beckham dhe Michael J. Fox./gazetametro.nett

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë