Loading…
27 golat e xhiros së parë të Champions League (Video)
  • 12/09/2017 | 23:41

...

Të gjithë skuadrat favorite i fituan përballjet e para në Ligën e Kampionëve.

27 gola të shënuar në 7 ndeshje, ndërsa takimi Roma-Atletico Madrid përfundoi 0-0.

Barcelona – Juventus 3-0

Manchester United – Basel 3-0

Chelsea – Qarabag 6-0

Bayern Mynih – Anderlecht 3-0

Celtic – PSG 0-5

http://www.dailymotion.com/video/x60iovi

Benfica – CSKA 1-2

Olympiakos – Sportin Lisbona 2-3

http://www.dailymotion.com/video/x60im2j

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë