Loading…
2po2 së shpejti lanson këngën ‘Alo’ (Foto)
  • 11/01/2017 | 15:37

...

 Reperi kosovar 2po2, ka bërë të ditur se të premten do të dalë klipi i tij i ri.

Krijuesi i hitit të premten do të lansojë këngën “Alo”.

Kjo do të jetë kënga e dytë e 2po2 për vitin 2017. Ai në javën e parë të këtij viti lansoi këngën “Chapo”/gazetametro.net

Alo ! New Video Coming Friday 13 #2po2 #2020 #authenticent

A photo posted by 2po2 (@besnik2po2) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë