Loading…
3 pyetje të cilat e frikësojnë mashkullin në lidhje
  • 03/08/2017 | 10:13

...

Është normale se me zhvillimin e lidhjes edhe pyetjet të cilat i bëni partnerit të jenë gjithnjë e më të vështira.


Por, pa marrë parasysh në shkallën e lidhjes suaj, këto janë tri pyetje nga të cilat meshkujt gjithnjë frikësohen, shkruan Gazeta Metro.

  1. Kur do t’i takoj prindërit e tu?

Pyetja shumë e rëndësishme në çdo lidhje, por meshkujt megjithatë çdo herë frikohen nga ajo. Kjo pyetje për ta është e komplikuar sepse përgjigjja e tyre nuk varet vetëm nga lidhja e juaj, por edhe nga marrëdhëniet e tij me familjen e vet.

  1. Ku na sheh pas pesë viteve?

Pyetje e cila nuk bëhet në fillim të lidhjes, por kur jeni partnerë për një kohë të gjatë, njiheni mjaftë mirë dhe kur të vjen koha të filloni të mendoni për ardhmërinë e përbashkët. Por, për meshkujt është edhe më tutje mjaftë intensive sepse kjo do të thotë se janë të detyruar të kenë vizion për ardhmëri, edhe ato për ardhmërinë me juve.

  1. Si është gjendja jote financiare?

Kjo është pyetja e cila i frikëson shumicën e meshkujve dhe të cilët gjithnjë i befason. Por, është me rëndësi që qysh në fillim të fillohet biseda për para sepse financat janë pjesë e rëndësishme e çdo lidhjeje, shkruan revista kroate “Zadovoljna”. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë