Loading…
3 shenjat e horoskopit që shumë shpejt bien në dashuri
  • 14/06/2017 | 22:05

...

Binjakët, gaforrja, peshorja- këto tri shenja të horoskopit kanë shpirt përplotë më romantizëm, thënë ndryshe janë të lindur për dashuri.


Disa mundohen ta mbrojnë mendjen dhe kur të bien në dashuri, të dashurojnë hap pas hapi, por kur bëhet fjalë për këto shenja horoskopi asgjë nuk shkon ngadalë, përcjell gazetametro.net

Binjakët

Të shoqërueshëm, të argëtueshëm dhe të aftë për të biseduar më çdokënd, në çfarëdo situate.

Binjakët kryesishtë fal aftësive të tyre për të komunikuar me çdokënd, shumë lehtë fitojnë shoqëri të reja.

Ndërsa në rastëqë e gjejnë dikë që munden tua ndjekë rritmin e jetesës atëhërë, thuajse kanë rënë në dashuri.

Gaforja

Mundemi t`i quajmë emocionuesit që bijnë në dashuri shpejt, edhe atëherë kur vërtetë nuk ka arsye.

Gaforret jetojnë në botën e tyre dhe në botën e fantazive, e në rast që askush nuk i kthen në realitet ata, në shpejtësi të dritës krijojnë lidhje me personi që e vlersojnë si të duhurin ose të duhurën për dashuri.

Peshore

Peshoret të gjithve u japin shancë të dytë dhe mundohen që të shohin të mirë në gjithçka, për këtë arsye edhe shumë shpejt dashurohen.

Nga këto lëshime që bëjnë, shumë shpesh dashurohen në njerëzit e gabuar dhe që janë shumë më ndryshe se ata./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë