Loading…
3 të famshmet që janë veshur më së miri këtë javë
  • 27/11/2017 | 18:29

...

Prestigjiozja e modës ‘Fashion Magazine” ka publikuar stilin më të mirë të Instagram’it për këtë javë që lamë pas.


E në këtë përzgjedhje janë dhe disa personazhe tepër të dashura dhe për publikun shqiptarë.

Iu sjell më poshtë renditjen dhe për lexuesit e saj.

Beyoncé

Bella Hadid

Lady Gaga

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë