Loading…
30 gola që thyejnë të gjitha ligjet e fizikës
  • 12/10/2017 | 13:08

...

Ndoshta i keni ndjekur në momentet kur ndeshjet kanë qenë live dhe i keni duartrokitur, për bukurinë me të cilën janë shënuar këta gola.


Por, në këtë video keni mundësi që të shihni 30 golat më spektakolarë të shënuar vitet e fundit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë