Loading…
4 mënyra për ta kuptuar ku dikush ju ka bllokuar në WhatsApp
  • 10/11/2017 | 15:19

...

Ndryshe nga Facebook dhe Instagram, në WhatsApp është paksa më vështirë ta kuptoni se dikush mund të iu ketë bllokuar.


Katër shenjat se për dikë jeni i padëshiruar në këtë rrjet janë këto:

1.Ju nuk mund të shikoni dot se kur është hera e fundit që ai ka qenë online.

2.Nuk i shikoni dot foton e profilit në whatsApp.

3.Të gjitha mesazhet e juaja kanë shenjë ‘tick’ vetëm një herë që tregon se mesazhi është dërguar, dhe jo dy herë që tregon se mesazhi është marrë.

4.Ju po krijoni një grup chat-i, por nuk mund ta shtoni “atë”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë