Loading…
4 paraqitjet e talentëve që lanë gojëhapur botën më 2017
  • 08/01/2018 | 22:45

...

Angleica Hale (9 vjeçe) dhe  Darci Lynn (12 vjeçe) ishin garueset që arritën në finale Americas Got Talent të vitit 2017.


Gara në shoun më të njohur të talentëve në SHBA ishte shumë e fortë, ndërsa ndër ata që shkëlqyen ishte edhe Christian Guardino, që kaloi në fazën e paraqitjeve live pa u votuar fare – përmes Pullës së Artë, por nuk arriti të kualifikohej në finale.

Prej sezonit të kaluar, secili prej gjyqtarëve e ka të drejtën që një herë gjatë tërë edicionit të kualifikojë tutje një kandidat duke e prekur pullën e ‘Golden Buzzer’.

Në finale finalen e forte, Hale (e 4’ta në videon e mëposhtme) u mposht nga Lynn ( e para në videon e mëposhtme). /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë