Loading…
4 seriale të reja që do t’i bëjnë më të mira netët verore
  • 15/06/2017 | 23:01

...

Kanë arritur titujt e serialeve të reja për këtë sezonë vere. Gazeta Metro ju sjell 4 emrat e serialeve më të përfolur dhe të cilët ende pa u lansuar, ngjallën reagime.


The mist

Libri nga mjeshtri i madhë i horrorit Stephen King, që më pasë është bërë edhe serial, vjen në këtë verë me 22 qërshor.

Aktorët që do të luajnë janë: Thomas Jane, Laurie Holden, Marcia Gay Harden, Jeffrey DeMunn, Andre Braugher dhe shumë të tjerë.

I’m Dying Up Here

https://www.youtube.com/watch?v=pR0PUkGbuto

Ky është serial që i referohet të gjithë adhruesve të komedisë.

Është nën produkcion të Jim Carrey, David Flebotte dhe Christina Wayne. Seriali starton nga 4 qershori.

Aktorët që marrin pjesë janë: Ari Graynor, Melissa Leo, Andreë Santino, Michael Angarano dhe disa të tjerë.

Friends from college

https://www.youtube.com/watch?v=-yJYs2NVNAI

Nëse dëshironi që të ndiqni një dramë kualitative me elemente komedike, atëhërë  “Friends from College” është e duhura.

Seriali shtron kompleksin mes shoqërisë dhe e gjen nostalgjinë në jetën tonë.

Fillon emitimin nga 14 qershori i këtij viti.

Trupa e aktrorëve që do të luajnë në këtë serial janë: Cobie Smulders, Keegan-Michael Key, Fred Savage, Nat Faxon, Annie Parisse etj.

Room 104

Njejtë si titulli edhe seriali ka të bëjë me dhomën 104 të një hoteli ne Amerikë. Seriali pritet të filloj transmetimin nga 28 korriku. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë