Loading…
40 Saranda’t e Kosovës nisen për Shqipëri
  • 09/02/2018 | 14:38

...

Një takim aspak i zakontë ka mbledhur 40 gra e vajza kosovare me emrin Saranda që të nisen me autobus drejt jugut të Shqipërisë duke kënduar. 


40 vajza që kanë emrin Saranda janë mbledhur për të vizituar qytetin që të afërmëve të tyre u la aq shumë mbresa sa u vendosën emrin dhe vajzave të tyre.


Ditë më parë në një kafene në Prishtinë u mblodhën rreth 16 vajza që kanë emrin Saranda nga ku planifikuan edhe udhetimin e sotëm. /albeu.com/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë