Loading…
40-vjeçaret më seksi në botë
  • 07/12/2017 | 21:43

...

Cindy Crawford (43 vjec) e lyer me krem në faqën e “Allure”, ka kaluar mbi 400 mijë klikime. Demi Moore (46 vjec) me foton e saj me të mbathura, të publikuar nga i shoqi në faqen Twitter, ka pasur shumë sukses gjithashtu.


Valerie Bertinelli (48 vjec), ishte shfaqur me bikini ne kopertinen e revistës “People” dhe në internet.


Valerie Bertinelli 

Madonna (50 vjec) me të dashurit dhe problemet e fëmijeve, po kështu Michelle Pfeiffer (50 vjec) dhe Michelle Obama (45 vjec) me pamjen e tyre, kanë pushtuar faqet e shtypit, duke  cilësuar gjithashtu si 40-vjeçaret më seksi në botë, shkruan Gazeta Metro


Cindy Crawford

Por prova më e dukshme se njerëzit janë dashuruar pas 40-vjecareve është Sarah Palin.


Sarah Palin

Bonnie Fuller, ish-drejtuese e shumë revistave të njohura e ka krahasuar famën e këtyre femrave me 20-vjecaret si Jessica Alba, Natalie Portman, Anne Hathaway, Jessica Biel dhe ka thënë se 40-vjecaret shkaktojnë me shumë efekt. Sipas saj, ato nuk e kanë sensualitetin dhe nderlikimin e 40-vjecareve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë