Loading…
5 fotografi të Leonorës kur ishte çikë e re
  • 05/09/2017 | 22:00

...

Këngëtarja Leonora Jakupi, tash e sa vite prezente në skenën muzikore shqiptare, adhuruesve të saj u qëndroj afër me projekte e risi të cilat i ecën për së mbari, duke i’u ‘shndërruar’ në hite në periudhë të shkurtër kohore.


Leonora, e veçantë është edhe në pamjen e saj, stilin unik, i cili e bën të hyjë në grupin e këngëtareve më me elegancë, e aspak zhveshje të tepruar.

Këtë, po vazhdon ta bëjë të dukshme përmes çdo paraqitjeje të saj, duke qenë pëherë e freskët në pamje e me risi në stil, shkruan Kosovarja

Madje, pavarësisht moshës, lirisht mund të thuhet se Leonorës nuk i është dashur ndonjë ndërhyrje në fytyrë, për ta rinuar. Kanë kaluar vitet, por Leonora, mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë