Loading…
5 krijesa misterioze që janë kapur rastësisht nga kamerat
  • 11/10/2017 | 21:20

...

Në tokë ekzistojnë disa krijesa të ndryshme të cilat nuk shpjegohen dot se çka janë, poashtu edhe në detra, megjithatë atë ato gjenden diku dhe janë kapur nga kamerat, sa për ta shuar kureshtjen e njerëzve.


Në videon më poshtë janë paraqitur disa nga këto krijesa të pazakonta, të cilat nuk janë shpjeguar pothuajse asnjëherë drejtë, transmeton gazetametro.net

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë