Loading…
5 persona vriten nga rryma teksa dekoronin pemën e Krishtlindjes
  • 06/12/2017 | 20:32

...

Pesë persona kanë humbur jetën tragjikisht në Guatemalë pasi u goditën nga energjia elektrike derisa po dekoronin një pemë të Krishtlindjes në një park në qytet, transmeton Gazeta Metro.


Një grua dhe katër burra aksidentalisht hasën në kontakt me kabllo të voltazhit të lartë të energjisë, teksa po tentonin të varnin në pemën gjigante dekorimet festive që përbëheshin nga metali dhe hekuri, kanë raportuar mediat lokale.

Viktimat ishin të moshës në mes të 17 dhe 24 vjeç, kurse incidenti ka ndodhur pranë kufirit me Meksikën. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë