Loading…
5 vip-at që fshehin një sekret të përbashkët (Foto)
  • 18/06/2017 | 12:52

...

Pjesa më e madhe e njerëzve kanë ndonjë shenjë dalluese apo karakteristike që i dallon, një nishan, një diskolorim lëkure, një shenjë nga aksidente të ndryshme etj. Tek personazhet e famshme këto edhe bien më tepër në sy e si pasojë kur ‘zhduken’ dallohen menjëherë.


Ashtu sikurse në rastet që do të sjellim më poshtë, disa nga vajzat më të njohura të ekranit dhe skenës, në disa foto i kanë shenjat e tyre e në të tjera jo.

E para është Vesa Luma e cila ka një nishan karakteristik. Kjo shenjë dalluese e këngëtares, në disa foto nuk ekziston.

Luana Vjollca gjithashtu ka një nishan në hundë, i cili është mjaft i dallueshëm nëpër video, ndërsa në pjesën më të madhe të fotove të moderatores, nuk duket aspak.

Ndërsa për Çiljetën, ende nuk e kemi të qartë nëse nishani i saj në buzë ëshët në anën e majtë apo të djathtë.

Edhe pse ndonjëherë, ai zhduket fare.

Soni Malaj gjithashtu ka një lloj shënje në lëkurë në pjesën e ballit, i cili herë është i dukshëm nëpër foto e herë jo.

Xhesika Ndoja po ashtu ka një nishan midis vetullave që herë është evident, e herë jo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë