Loading…
50 Cent rrugëve të New York me veturë të re, s’do ta besoni çmimin e Rolls-Royce’it (Foto)
  • 12/08/2017 | 15:34

...

Reperi i njohur amerikan shpalli falimentin në vitin 2015, ndërsa më pas një çështje gjyqësore gati dy vjeçare, por ai i dha fund problemeve me ligjin në muajin shkurt pasi pagoi 22 milionë dollarë.


Tashmë 50 Cent, i njohur për këngët “Candy Shop” dhe “That Ain’t Gangsta”, ka treguar se financat e tij janë në rrugë të mbarë.

41-vjeçari ka ekspozuar në rrugët e Nju Jorkut këtë të martë makinën e tij të re, një Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, me një vlerë 588 mijë dollarë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë