Loading…
507 dënime trafiku për 24 orë
  • 12/01/2017 | 11:46

...

Për qytetarët që shkelën rregullat e trafikut Policia e Kosovës ka shqiptuar plot 507 dënime në komunikacion, vetëm në 24 orët e fundit.


Poashtu, në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës u bë e ditur se dita e djeshme kaloi pa aksidente fatale, kurse ndodhën gjithsej 16 aksidente me të lënduar, dhe 44 sosh pa të lënduar, transmeton gazetametro.net.

Policia dërgoi në mbajtje 9 persona, arrestoi 11 të tjerë si dhe në vuajtje të dënimit u raportua të jetë dërguar vetëm një person. /gazetametro.net

Më poshtë keni edhe tabelën e këtyre statistikave që shënuan 24 orëshin e fundit për Policinë e Kosovës.


Aksidente fatale   0
Aksidente me të lënduar 16
Aksidente pa të lënduar 44
Tiketa trafiku të shqiptuara 507
Arrestime 11
Në mbajtje 9
Në vuajtje të dënimit   1
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë