Loading…
6 ide kreative për t’i transformuar gjërat e vjetra
  • 11/01/2017 | 20:54

...

Të gjithë kemi gjëra të vjetra dhe të pa shfrytëzuara në shtëpitë tona, që nuk kryejnë asnjë funksion tjetër përpos që na zënë vend.


Gazetametro.net ka përzgjdhur disa mënyra se si t’i transformoni ato në gjëra të dobishme, përmes ideve kreative.

6805310-1-1474377180-650-934a05a0ee-1-1484149443Një shtrat i vjetër i kthyer në një ulëse kopshti të bukur

6805360-2-1474376348-650-d2b5bc2b00-1-1484149443Një mbështjellëse e kabllove mund të kthehet në një raft librash, duke e përpunuar dhe duke i përdorur ngjyrat që ju i pëlqeni.

6805010-3-1474376895-650-c4cc180c8f-1-1484149443
Një shtrat i bebeve mund të transformohet në tavolinë pune shumë të përshtatshme për ta, kur të rriten!

6805160-7-1474376594-650-858ae2e27a-1-1484149443Një raft i vjetër mund të kthehet në ulëse shumë komode për oborr.

6805260-9-1474376627-650-d4c8e932d4-1-1484149443Dera e prishur dhe e vjetër mund të shfrytëzohet si  kornizë fotografish

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë