Loading…
7 fotografi që tregojnë realitetin e tmershëm që po jetojmë
  • 17/10/2017 | 19:22

...

Po jetojnë më një botë ku gjithçka po sillet rreth teknologjisë, ku njerëzit mendojnë vetëm për vetën dhe e shohin vetën si qendrën ku universi sillet. Mënyra se si sillemi, dukemi dhe mendojmë tregon shumë për shoqërinë dhe kohën në të cilën po jetojmë.

Më poshtë po ua sjellim disa nga fotografitë që përshkruajnë më së miri tmerrin e sotëm.

Të varur nga media sociale

Paraja që na harxhon më së shumti neve

Varësia të ju tregojmë tjerëve jetën tonë të “mirë”

Ajo çka po mundohemi të bëjmë me jetën tonë

Gjithë ajo ndyrësi që shohim në televizion

Nuk jemi më vetja

Bota virtuale që po na “han” pak e nga pak

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë