Loading…
7 fotografi të pabesueshme ku nënat nuk do i dalloni dot nga vajzat e tyre
  • 06/10/2017 | 09:19

...

Ndoshta koha nuk është aleati më i mirë për gratë të cilat duan të mbesin gjithnjë të reja dhe të bukura në mënyrë që ta admirojnë bukurinë e tyre teksa ndodhen para pasqyrës.


Por, gratë që do sjellim më poshtë me sa duket kanë gjetur një kurë magjike si për ta ndaluar kohën sa i takon pamjes së tyre.

Motrat Mahones, 18 vjeçe me mamanë e tyre në mes, Tina 36 vjeçe

Ennis 25 vjeçe dhe Shantol 26 vjeçe me mamanë e tyre Althea 41 vjeçe

Aktorja Xenia Rappoport 42 vjeçe me vajzën e saj, Aglaya 22 vjeçe

Bayan Yessentayeva, 42 vjeçe me vajzën e saj Aissaule, 20 vjeç

Georgie Smedley, 44 vjeçe (në të djathtë), me vajzën e saj Jazz, 21 vjeçe

Jazmyne Wardell, 21 vjeçe, me mamanës e saj Natali (majtas), 45 vjeçe

Prezantuesja Julia Bordovskih, 47 vjeçe, me vajzën e saj Masha, 18 vjeçe

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë