Loading…
7 fotografi të pilotes më seksi në botë
  • 05/12/2017 | 17:21

...

Michelle Gooris është një pilote holandeze, 25- vjeçare e cila po çmend Instagramin. Ajo ndiqet nga 54 mijë njerëz, dhe ndan çdo ditë me ta aventurat e saj.


Ajo njihet nga të gjithë si #pilotjahollandeze, dhe me këtë emër ajo drejton një blog, tek i cili ndan aventurat e saj.

Ajo ka si synim tu tregojë njerëzve se çfarë është në të vërtetë jeta si pilote, dhe në këtë mënyrë të largojë të gjitha keqkuptimet.

Michelle nisi të merrte mësimet e para si pilote në moshën 19-vjeçare.

Ajo bën selfie shumë interesante nën drejtimin e avionit, dhe kur nuk është në punë, ajo është një turiste në vende të ndryshme të botës. Kjo duket qartë nga fotot që poston në Instagram.

Sigurisht, nuk para dëgjojmë shpesh për vajza pilote, por Michelle përveç se është shumë e zonja në atë që bën, është edhe një vajzë shumë  e bukur.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë