Loading…
7 fotografitë më seksi të Rihannës gjatë karnevalit që patjeter duhet t’i shihni (Foto)
  • 12/08/2017 | 10:33

...

Ditë më parë, Rihanna theu internetin me veshjen e saj në Barbados.


Mbretëresha e karnavalit, e cila ka marrë pjesë për të katërten herë, veshi një copë me materiale metalike dhe plot ngjyra, të mbushura me bizhuteri të ndezura dhe vathë dhe me nje veshje e gjitha në pupla, shkruan Gazeta Metro

Dhe, pastaj, me një parukë ngjyrë kaltër të ndezur, që vetëm ajo guxoi ta vinte me aq guxim, që përputhej me thonjtë e saj të skalitur me kujdes, dhe u mbulua me një kurorë të zbukuruar me pëlhura që i përshtatnin, plot pastel.

Më poshtë i keni 7 fotografi ekskluzive që s’i keni parë deri më tani. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë