Loading…
7 fustanet e bardha që duhet t’i vishni këtë verë
  • 13/06/2017 | 16:44

...

Kur temperaturat e nxehta arrijnë kulmin është koha të nxirrni nga gardëroba fustanet e bardhë.


E bardha është ngjyra që nuk del kurrë nga moda dhe është e përshtatshme për çdo event, qoftë në mbrëmje, punë, plazh.Galeria e dritare.net ju sugjeron disa nga fustanet e bardha më të bukura, që qarkullojnë sot në pasarelat e stilistëve të famshëm dhe botën e showbiz-it

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë