Loading…
7 magji që përfunduan shumë keq (Video)
  • 12/08/2017 | 11:07

...

Personat që bëjnë magji pretendohen të kenë një fuqi mbinatyrore, duke përdorur gjëra të ndryshme për të dhuruar spektakël, jo rrallëherë edhe njerëz, por jo gjithmonë gjithçka ec sipas planit të tyre.


Nganjëherë ata dështojnë dhe viktima të tyre janë ata persona që bëhen pjesë e magjisë së tyre, por edhe veten e ‘djegin’, shkruan Gazeta Metro

Më poshtë mund t’i ndiqni 7 raste kur magjia e tyre ka shkaktuar lëndime tek njerëzit:
/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë