Loading…
7 sekrete për të bërë fotografi të shkëlqyera me iPhone (Video)
  • 05/01/2017 | 21:48

...

Fotografi Lorenz Holder na tregon se si të përdorim një iPhone për të marrë fotografitë më krijuese dhe më interesante.


Shihni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë