Loading…
7 sjelljet e grave që i çmendin burrat
  • 08/10/2017 | 09:22

...

Kur një mashkull bie në dashuri me një femër, ka shumë gjëra të vogla apo detaje rreth asaj apo personalitetit të saj që do të sillnin një buzëqeshje, jo vetëm në fytyrë por edhe në zemrën e tij.  


Po janë disa sjellje të grave që i pëlqejnë jashtëzakonisht burrat:

1. Shtrin kokën e saj në kraharorin e tij Burrat e duan kur një grua e vendos kokën në gjoksin e tij. Ata ndihen si burra të vërtetë që i japin të dashurave një ndjenjë sigurie.

2. Ai pëlqen kur ju luani me flokët e tij teksa është duke ngarë veturën.

3. Ai pëlqen mënyrën sesi buzëqeshni pasi ju ka puthur.

4. Ajo luan me flokët e tij, ndërsa ai vozit makinën Nuk është vetëm kënaqësia fizike ajo që arrin në kokë. Meshkujt e marrin kujdesjen si një shprehje dashurie dhe nevojë për një kontakt nga partneri.

5. Ai pëlqen kur ju bëni shaka të cilat as vetë nuk i besoni.

6.Ajo e lavdëron atë në Facebook Burrat çmenden kur publiku i vlerëson ata.

7.I dëgjon me vëmendje Kjo e bën një mashkull të ndiejë dashuri./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë