Loading…
7 vende si në përralla (Foto)
  • 11/08/2017 | 09:58

...

Natyra ka krijuar destinacione të mahnitshme saqë duken sikur nuk i përkasin planetit ku po jetojmë. Janë të bukura sa mund t’i krahasosh me vendet që kemi parë e dëgjuar nëpër përallla.


Vendet si Ishujt Faroe, Gjermnaia, Vitenami, Portugalia, Franca e shumë tjera nëpër botë fshehin këto bukuri të jashtëzakonshme e unike, shkruan gazetametro.net

Më poshtë ju sjellim 7 nga këto bukuri të mahnitshme:


Itali


Turqi


Ishujt Faroe


Grenslanda


Gjermani


Francë


Vietnam./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë