Loading…
7 video të frikshme që kurrë s’u shpjeguan
  • 19/10/2017 | 21:57

...

Disa njerëz nuk besojnë në ekzistencën e formave të tjera të pranisë përveç atyre që njohim. Disa të tjerë dëshmojnë se janë hasur me to dhe madje kanë xhiruar momente të cilat të fusin frikën kur i shikon.


Më poshtë do të gjeni 7 video të xhiruara nga persona të ndryshëm të cilët pretendojnë se ato janë origjinale dhe jo të montuara, dhe që asnjëherë s’u shpejguan vërtetë. Ne ju sugjerojmë t’i ndiqni dhe të vendosni vetë nëse do i besoni ose jo.

1.Shumë e njohin rastin e Elisa Lam, një studente që humbi gjatë pushimeve në Las Vegas. Këto janë pamjet e fundit të saj që kamera ka kapur. Si ju duket sjellja e saj? Çfarë po shikonte ajo vallë?

2.00:50 është momenti kulminant

3.Kush mund ta shpjegojë se çfarë ndodhi?

4.Ndoshta nuk është një fantazmë, por ajo që sapo pamë ishte e frikshme.

5.Unë nuk do të shikohem më në pasqyrë.

6.Kush shkon akoma në shkollë?

https://www.youtube.com/watch?v=WTCGMBZ_ROI

7.Drejtori – Kush ishte ai nxënës që hyri fshehurazi dhe bëri gjithë këtë rrëmujë?

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë