Loading…
8 fotot më seksi të Rita Orës gjatë pushimeve në Jamaica (Foto)
  • 01/08/2017 | 17:52

...

Pavarësisht angazhimeve të shumta në muzikë, në këto ditë të nxehta të kësaj vere, edhe Rita Ora nuk mund të qëndronte larg detit.


Këngëtarja me origjinë shqiptare është zhvendosur në Xhamajka për të kaluar disa ditë të qeta.

26-vjeçarja dukej e mrekullueshme teksa është fotografuar me bikini. Në këto pushime, Rita Ora është fotografuar në prani edhe të disa miqve të saj.

Ne ua sjellim 8 fotot më seksi nga ajo. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë