Loading…
80 vjeçari nga Kosova puth gruan ‘live’ në emision
  • 13/03/2018 | 18:18

...

Një intervistë e realizuar më 8 mars, e që në Youtube dhe rrjete të tjera po qarkullon sot ka marrë vëmendjen për një arsye.


Të ftuar përveç ish- Missit të Shqipërisë ishin edhe një çift i moshuar.

Ata folën për kohën e dikurshme dhe se si i kanë pritur festat atëherë, në veçanti 8 Marsin.

Duke qenë se gruaja tregonte se nuk ka pranuar ndonjë dhuratë nga burri i saj ai kishte zgjedhur t’ia dhuronte një trëndafil publikisht dhe jo vetëm kaq, edhe një puthje.

Për më shumë ndiqeni intervisten nga minuta 13:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë