Loading…
9 foto të reja të ‘Game of Thrones’ nga sezoni i shtatë
  • 13/06/2017 | 16:56

...

HBO shpërndau shumë imazhe të reja të marra nga episodet e para të sezonit të shtatë të “Games of Thrones”.


Fotot shfaqin Daenerys që ka arritur në destinacion bashkë me një Tyrion, Jon Snow në versionin lider.

Mes fotove shfaqen edhe Beric, Sam dhe Gilly.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë