Loading…
9 fotografi emocionuese të usharëve pas kthimit nga lufta
  • 10/08/2017 | 18:35

...

Një ndër momentet më emocionuese të ushtarëve është kthimi në shtëpi.


Gjatë kohës sa ata janë shërbim janë larg nga familja e tyre, dhe kur kthehen takohen me shumë ndryshime, madje në vet personat e afërtë të tyre.

Më poshtë gazetametro.net ka përzgjedhur 7 fotografi shumë të ndjeshme të ushtarëve, kur takohen me familjarë e tyre:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë