Loading…
A e dini se cili deputet i Kuvendit të Kosovës është ky në foto?
  • 14/11/2017 | 09:26

...

Vitet mund të bëjnë që mos ta njohim por nëse e shikojmë pakëz me vëmendje mund të vijmë në përfundim se për cilin deputet të sotshëm bëhet fjalë.


Flokë më të gjata, më thatanik, dhe me ngjyrat bardhë dhe zi karakteristike për fotografitë e asaj kohe, shfaqet në një fotografi që me gjasë është nga shërbimi ushtarak i atëhershëm në ish-Jugosllavi, deputeti i tanishëm i Kuvendit të Kosovës, Zafir Berisha.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë