Loading…
A e keni ditur se kjo fotografi i shpëtoi jetën një burri
  • 05/01/2018 | 08:49

...

Fotografia e famshme e djalit 11 mujash, i ka shpëtuar jetën babait të tij të sëmurë nga veshkat.


Nëna e Sam-it, e publikuar në vitin 2007 nga e nëna e tij në një faqe, bëri që kjo fotografi të shpërndahet miliona herë në faqe të ndryshme në internet dhe për një kohë shumë të shkurtër fituan 100 mijë dollarë, aq sa u duheshin për trasnplantmin e veshkës së babait, trasnmton gazetametro.net

Kjo fotografi e vogëlushi Sam, njihet ndryshe edhe si “Volgëlushi i suksesit”, pikërisht që shpëtoi babain e tij 39-vjeçar me shumën që fitoi dhe iu mundësuar babait të tij shërimi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë