Loading…
A e keni ditur se kjo këngëtare kosovare u martua 15 vjeçe? (Foto)
  • 13/08/2017 | 14:12

...

U bë bujë e madhe për martesën e dy të miturve; djali nga Malisheva dhe vajza nga Suhareka.


Tërë opinioni u “trondit” nga kurorëzimi me martesë i një dashurie mes dy adoleshentëve që kishte nisur atë para dy vitesh, shkruan Magazina.

Por a keni ditur se edhe një këngëtare shumë e njohur në Kosovë dhe Shqipëri është martuar kur kishte 15 vjet?

Kjo është Alberie Hadergjonaj, vajza nga Deçani e cila u martua me Mentor Mushkolajn sa ishte e mitur. Madje, Alberia e ka treguar me mburrje nëpër intervista, martesën e saj të hershme.

Por këngëtares me pas i ka kushtuar “ngutja” për martesë, sepse qifti janë ndarë tash e sa kohë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë